fbpx

Blog

Damian Kleczewski

Jesteś autorem czterech książek, w tym trzech o inwestowaniu w nieruchomości. Co sprawiło, że napisałeś ich aż tyle?

Z jednej strony to wewnętrzna potrzeba podzielenia się wiedzą z tymi osobami, które mnie otaczają, czyli z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi – krąg ten rozszerzył się do całej masy innych osób. Z drugiej strony książka to dobry nośnik marketingowy, który umacnia pozycję autora poradnika w branży i dzięki temu jego zasięg rośnie. W ten sposób mogę dotrzeć do wielu osób, których wcześniej nie znałem. Dostaję mnóstwo zaproszeń na prelekcje w całej Polsce, ale także za granicą. To miłe, kiedy ustawia się do ciebie kolejka, bo ktoś chce autograf, ktoś chce podziękować za to, że podzieliłeś się wiedzą, a jeszcze inna osoba pragnie po prostu się przywitać i podziękować, bo zmieniłeś jej życie i sposób myślenia o biznesie. Emocje mieszają się z budową marki i szerokim marketingiem. Dzięki kilku osobom, które pomagają mi tworzyć markę „Zrozumieć nieruchomości”, mamy właśnie efekty w postaci aż tylu przydatnych poradników o inwestowaniu w nieruchomości.

Przygotuj się do prac wykończeniowych, tak aby nie wykończyły Ciebie ani Twojego budżetu!

Wiosna i lato to czas remontów. Niezależnie od tego, czy planujesz odnowienie własnego mieszkania, czy też postanowiłeś wyremontować lokal na sprzedaż lub wynajem, warto skorzystać z porad doświadczonych inwestorów.

Znany jest żart, że ekipy wykończeniowe często wykańczają właściciela. Jeśli chcesz, aby prace przebiegały sprawnie i bezstresowo, do działania trzeba podejść z odpowiednimi planem i wiedzą, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nawet jeśli remontujesz dla siebie, myśl jak inwestor. Warto skorzystać z porad specjalistów, dla których planowanie i sprawne przeprowadzanie remontów to chleb powszedni. Damian Kleczewski, autor książki Kompendium inwestora, przygotował dla naszych czytelników zestaw praktycznych porad.

Pobierz rozdział

Chcesz zajrzeć do środka?

Jeśli tak, pobierz bezpłatny rozdział.

Kup książkę!

Masz pytania?
Napisz do Autora i odwiedź stronę „Zrozumieć nieruchomości”!
Wracam na górę